Cyber Clean The Original – Modern Cup 160 g.

Cyber Clean The Original to pochłaniający brud, zaawansowany technologicznie środek czyszczący w formie masy żelowej. Idealny do czyszczenia i dezynfekcji sprzętu fotograficznego, biurowego oraz do użytku domowego. Świetnie sprawdzi się do czyszczenia aparatów fotograficznych, smartfonów i innych urządzeń o strukturalnej powierzchni. Dzięki żelowej formie, CYBER CLEAN® dotrze w każdą szczelinę czyszczonych urządzeń, dokładnie je oczyszczając i usuwając bakterie. Funkcjonalne opakowanie Modern Cup zapewnia wygodę użytkowania i łatwość przechowywania zabezpieczając przed wysychaniem preparatu.

Cyber Clean Camera Care – zestaw All in 1

Cyber Clean CameraCare All in 1 to jedyny w swoim rodzaju, kompletny zestaw do konserwacji i czyszczenia sprzętu fotograficznego. Zestaw zawiera głowicę z mikrofibrą do czyszczenia obiektywów, antystatyczną szczoteczkę z włókien węglowych, silikonową gruszkę do czyszczenia matrycy oraz 110 g. masy czyszczącej CYBER CLEAN®. Wszystkie elementy są zintegrowane w unikalnej i funkcjonalnej konstrukcji, umożliwiającej łatwe przechowywanie i przenoszenie w torbie fotograficznej.

Cyber Clean Car – New Cup 160 g.

Cyber Clean Car to pochłaniający brud, zaawansowany technologicznie środek czyszczący w formie masy żelowej CYBER CLEAN®, przeznaczony do czyszczenia i dezynfekcji trudnodostępnych, nieregularnych powierzchni we wnętrzu samochodu. Doskonale sprawdzi się do czyszczenia kierownicy, deski rozdzielczej, otworów wentylacyjnych, zagłębień przy dźwigni zmiany biegów, zagłębień siedzeń i wszędzie tam, gdzie nie można dotrzeć przy pomocy konwencjonalnych środków czyszczących. Funkcjonalne opakowanie New Cup zapewnia wygodę użytkowania i łatwość przechowywania zabezpieczając przed wysychaniem preparatu.

Cyber Clean Camera Care Refill – zestaw uzupełniający

Cyber Clean CameraCare Refill to zestaw uzupełniający do zestawu Cyber Clean CameraCare “All in 1”. Zestaw zawiera dodatkowe nakładki z mikrofibry na głowicę do czyszczenia obiektywów, antystatyczną szczoteczkę z włókien węglowych oraz 80 g. masy czyszczącej CYBER CLEAN®.

Cyber Clean The Original – Zip Bag 80 g.

Cyber Clean The Original to pochłaniający brud, zaawansowany technologicznie środek czyszczący w formie masy żelowej. Idealny do czyszczenia i dezynfekcji sprzętu fotograficznego, biurowego oraz do użytku domowego. Świetnie sprawdzi się do czyszczenia aparatów fotograficznych, smartfonów i innych urządzeń o strukturalnej powierzchni. Dzięki żelowej formie, CYBER CLEAN® dotrze w każdą szczelinę czyszczonych urządzeń, dokładnie je oczyszczając i usuwając bakterie. Funkcjonalne opakowanie Zip Bag z możliwością ponownego zamknięcia zapobiega przed wysychaniem preparatu. Zawiera 80 gramów preparatu CYBER CLEAN®

Jak działa Cyber Clean The Orginal? Zobacz video:
Jak działa Cyber Clean Camera Care? Zobacz video:
Jak działa Cyber Clean Car? Zobacz video:

Dystrybutorem marki Cyber Clean w Polsce jest firma SANSA Europe Sp. z o.o. Produkty oferujemy tylko i wyłącznie do dalszej odsprzedaży. Jeżeli jesteś, zainteresowany podjęciem współpracy zapraszamy do kontaktu.

Jeżeli jesteś klientem indywidualnym i chcesz kupić produkty marki Cyber Clean, aktualnie znajdziesz je w sklepie Cyfrowe.pl

Nasze pozostałe marki

Partnerzy znajdą u nas kompleksową i rozbudowaną ofertę akcesoriów foto-wideo, m.in. wyposażenie studia, statywy, torby, plecaki, paski, uchwyty oraz inne, oryginalne rozwiązania, tworzone z myślą o fotografach i filmowcach. Asortyment jest stale rozwijany o nowe produkty.

Zapraszamy do współpracy

Zostań naszym Partnerem!

ZADZWOŃ

605 973 352

Porozmawiaj z naszym Przedstawicielem Handlowym.

© Copyright - SANSA Europe Sp. z o.o. 2019