• CYBER CLEAN HOME & OFFICE

  Dla czystości i higieny w Twoim biurze i domu

 • CYBER CLEAN CAR

  Dla czystości i higieny wnętrza Twojego samochodu

 • CYBER CLEAN VINYL&PHONO

  Dla czystości i higieny winyli, gramofonów i sprzętu Hi-Fi

 • CYBER CLEAN CAMERA CARE

  Zestaw do czyszczenia i konserwacji sprzętu fotograficznego

CYBER CLEAN THE ORIGINAL – MODERN CUP 160 G

Cyber Clean The Original to zaawansowany technologicznie środek czyszczący w formie elastyny. Idealny do czyszczenia i dezynfekcji sprzętu fotograficznego, biurowego oraz do użytku domowego. Świetnie sprawdzi się do czyszczenia aparatów fotograficznych, smartfonów i innych urządzeń o strukturalnej powierzchni.

CYBER CLEAN CAR – NEW CUP 160 G

Cyber Clean Car to elastyczny środek czyszczący w formie elastyny, przeznaczony do czyszczenia i dezynfekcji trudnodostępnych, nieregularnych powierzchni we wnętrzu samochodu. Doskonale sprawdzi się do czyszczenia kierownicy, deski rozdzielczej, otworów wentylacyjnych i wszystkich innych zagłębień wewnątrz samochodu.

CYBER CLEAN VINYL&PHONO – NEW CUP 160 G

Cyber Clean Vinyl&Phono to zaawansowany technologicznie środek czyszczący w formie elastyny, zaprojektowany specjalnie do czyszczenia delikatnej powierzchni płyt winylowych, gramofonów, a także innego sprzętu audio. Opatentowana formuła chemiczna dezynfekuje i usuwa wszelkie zanieczyszczenia mogące pogorszyć jakość dźwięku.

CYBER CLEAN THE ORIGINAL – ZIP BAG 80 G

Cyber Clean The Original to zaawansowany technologicznie środek czyszczący w formie elastyny. Idealny do czyszczenia i dezynfekcji sprzętu fotograficznego, biurowego oraz do użytku domowego. Opakowanie Zip Bag stanowi uzupełnienie opakowania 160 g, ale samo w sobie czyści równie dobrze.

Cyber Clean CameraCare – zestaw All in 1

Cyber Clean CameraCare All in 1 to kompletny zestaw do konserwacji i czyszczenia sprzętu fotograficznego. Zestaw zawiera głowicę z mikrofibrą do czyszczenia obiektywów, antystatyczną szczoteczkę z włókien węglowych, silikonową gruszkę do czyszczenia matrycy oraz 110 g. masy czyszczącej Cyber Clean The Original.

Cyber Clean CameraCare Refill

Cyber Clean CameraCare Refill to zestaw uzupełniający do zestawu Cyber Clean CameraCare “All in 1”. Opakowanie zawiera dodatkowe nakładki z mikrofibry na głowicę do czyszczenia obiektywów, antystatyczną szczoteczkę z włókien węglowych oraz 80 g masy czyszczącej Cyber Clean The Original w opakowaniu Zip Bag.

Jak działa Cyber Clean The Orginal? Zobacz video:

Jak działa Cyber Clean Car? Zobacz video:

Jak działa Cyber Clean Camera Care? Zobacz video:

Dystrybutorem marki Cyber Clean w Polsce jest firma SANSA Europe Sp. z o.o. Produkty oferujemy tylko i wyłącznie do dalszej odsprzedaży. Jeżeli jesteś, zainteresowany podjęciem współpracy zapraszamy do kontaktu.

Jeżeli jesteś klientem indywidualnym i chcesz kupić produkty marki Cyber Clean listę autoryzowanych dealerów znajdziesz na tej stronie

Zapraszamy do współpracy

Zostań naszym Partnerem!

ZADZWOŃ

605 973 352

Porozmawiaj z naszym Przedstawicielem Handlowym.

© Copyright - SANSA Europe Sp. z o.o. 2023